opera g42cb01371 640Za oknem ponuro, nastroje obniżone, ale nie ma co poddawać się jesiennej chandrze! Mamy na to metodę! A nawet parę! Przeczytaj poniższy tekst, jeśli nasze sposoby przypadną Ci do gustu – wypróbuj je. Dzięki temu sprawisz, że kiepski nastrój nie będzie dotykał ciebie i twoich znajomych.

Kapitalnym wyjściem, by nie dopadła cię nuda - jest wyjść z mieszkania. Aura nie sprzyja spacerom, na szczęście jest wiele punktów we mieście Wrocław w których możemy się dobrze bawić, nawet gdy pada deszcz. Poniżej spis kilkunastu z nich – tych rekomendowanych przez naszą redakcję.

Ważną opcją na pewno są miejsca kulturalne. Multikina, teatr, wystawy – opcji mamy na prawdę dużo.
Rekomendujemy zwłaszcza Teatr Współczesny. Inscenizacje przedstawiane na jego scenie przeniosą nas w inny świat, a tym samym uwolnią choć na moment od codzienności. Analogicznie spośród multipleksów znajdziemy wiele takowych, do których warto zajrzeć nie jedynie ze względu na program, ale także na obecną w nich atmosferę. Nie od dziś kultura jest świetnym antidotum na wszelkie smutki, często pełni nawet funkcję swoistej terapii.

W przypadku gdy sztuka Cię nie interesuje – wybierz się na bilard, do baru w gdzie rzuca się lotkami albo do pokoju z zagadkami.
Dla tych bardziej aktywnych fizycznie i lubiących ruch – niemal wszędzie do wyboru są liczne kluby fitness, zajęcia z jogi, łyżwy, lub badmintona. Szczególnie polecane na odporność są wizyty na pływalni.

wroclaw gb2632d615 640Bardzo ważnym elementem, jaki na pewno podniesie Ci samopoczucie – jest wizyta w restauracji.
W centrum Wrocławia odnajdziesz niemal każdą kuchnię świata! Nic równie dobrze nie działa na dobre samopoczucie jak pełny żołądek, szczególnie jeśli potrawa pochodzi z karty wykwintnej restauracji. Oferta kulinarna w centrum Wrocławia jest tak szeroka, że na pewno znajdziesz coś dla siebie – nie ważne, czy jesteś miłośnikiem kuchni włoskiej, azjatyckiej czy gruzińskiej.

Bez względu jednak jaką metodę wykorzystania wolnego czasu preferujesz, ważne by – wyjść z domu i być aktywnym! Rzecz jasna czasem polecamy wieczór spędzony w fotelu z kubkiem pysznej owocowej herbaty przed serialem albo z gazetą.