mixer g0942bb392 640Z całą pewnością każdy z nas chociaż jeden raz poczuł smak letnich festiwali, za sprawą których każde lato stawało się o wiele lepsze i szalone! Ponieważ wakacje ruszyły na całego, pragniemy przedstawić Wam gdzie, z całą pewnością powinniście wybrać się ze swoimi znajomymi, jak również bliskimi. Każda szalona przygoda musi rozpocząć się na dworcu kolejowym! Uważajcie jednak aby nie pomylić pociągu - aby mieć pewność, że dojedziecie na konkretne wydarzenie wakacyjne, koniecznie zerknijcie na sieciowy rozkład jazdy pociągów! Jeśli więc w Waszej głowie zakorzeni się pytanie „Gdzie jest mój pociąg?”, obiecujemy, że lista pociągów przyjdzie Wam z pomocą!

Wspominając o letnich festiwalach, nie można nie wspomnieć o jednej z największych imprez, a mianowicie o Open'er Festival! Ta niesamowita inicjatywa organizowana jest każdego roku w Gdyni i łączy na jednej przestrzeni tysiące osób z całego kraju! Warto powiedzieć, że Open'er to impreza podczas której każdy napotka swój preferowany gatunek muzyczny! Z racji, iż to właśnie tam pojawiają się najpopularniejsze zespoły i wokaliści z z całego globy, sieć PKP zapewnia łatwy dojazd z dosłownie wszystkich stacji w naszym kraju, m.in. z dworca PKP Legnica czy też z dworca PKP Wałbrzych Główny - Sprawdź na stronie przewoźnika: rozkład jazdy PKP Wałbrzych Główny.

Koniecznym miastem na imprezowej mapie festiwalowej, koniecznie powinien być gród Kraka - to dokładnie tam ma miejsce szalenie sławny Kraków Live Festival. Organizatorzy eventu, podobnie jak w przypadku powyższego eventu, z roku na rok dbają o to, aby każdy sympatyk muzyczny mógł się znakomicie bawić - usłyszymy tam wiele gatunków muzycznych, poczynając od rocka, poprzez pop, aż po rap czy hip-hop!

audio g31604d9e6 640Wręcz przesławnym już wydarzeniem jest festiwal w Jarocinie. Sprawdzając rozkład jazdy pociągów, na pewno znajdziesz kurs do tego właśnie miejsca!

Bilety na pociąg można kupić online, sprawdź jak kupić bilet na pociąg przez internet?

Wszelkie najbardziej znane polskie gwiazdy sceny muzycznej w jednym miejscu, na jednej scenie! Podobnie jak w przypadku powyżej wspomnianych wydarzeń kulturalnych, masz możliwość zakupić zarówno karnet na jeden dzień, bądź kilkudniowy karnet!