karaokeOstatnio byliśmy u znajomych, którzy co jakiś czas organizują większą imprezę z okazji urodzin. Oboje mają urodziny w styczniu więc obchodzą je wspólnie. Zawsze jest to większa impreza, kiedyś zdarzało się, że trwała nawet kilka dni. Teraz kiedy większość z nas ma dzieci, wygląda to trochę inaczej.

W tym roku, znajomi zaprosili nas na nieco inną imprezę. Do tej pory, zawsze kiedy świętowaliśmy, graliśmy w różne gry planszowe, w rzutki czy na przykład w kręgle na PlayStation. Tym razem przygotowali dla nas coś nowego. Kiedy przyjechaliśmy do ich domu, okazało się, że czeka na nas zestaw do karaoke. Na początku byliśmy w szoku i nieco zestresowani, bo lubimy muzykę owszem, ale ze śpiewaniem nie jest u nas najlepiej.

Kiedy zaczęliśmy imprezę, wszyscy dosyć szybko przestali się wstydzić tego, że nie potrafią śpiewać, nic nam już nie przeszkadzało. Całe szczęście, że znajomi mieszkają na uboczu w domku i nikomu nie przeszkadzaliśmy. W naszym mieszkaniu by to nie przeszło, zaraz zbiegli by się sąsiedzi, albo wezwali policję. Jedno jest pewne, jeżeli kiedyś będziecie mogli w takim kameralnym gronie wypróbować karaoke, to się niczym nie stresujcie,tylko się wyluzujcie i śpiewajcie ile dacie radę.