lovemusicStrona ta została stworzona z miłości do muzyki. Będzie poświęcona głównie tematom związanym właśnie z muzyką. Pojawiać się tu będą informacje o zbliżających się koncertach, czy też imprezach muzycznych, ale także o innych tematach mniej lub bardziej związanych z muzyką.

Osobiście jestem fanem muzyki rockowej, ale nie ograniczam się tylko do tego gatunku. Bardzo lubię brać udział w wydarzeniach związanych z muzyką oraz kulturą. Wpisy na blogu mogą się pojawiać nieregularnie ze względu na to, że mam stałą pracę, a także rodzinę, której staram się poświęcać sporo czasu. Natomiast zawsze kiedy będzie miało miejsce jakieś wydarzenie, które według mnie będzie warte uwagi, na pewno o tym napiszę.

Historia nazwy mojej strony jest bardzo prosta jago – to skrót od imienia mojej córki – Jagody, a young – to o mnie, mimo że mam już żonę, dziecko i stabilną pracę, to nadal czuję się młody. Potrafimy też z żoną tak zorganizować sobie czas, żeby móc uczestniczyć w różnych wydarzeniach, które nas interesują. Być może niedługo zaczniemy zabierać Jagodę na koncerty – oczywiście z zabezpieczeniem uszu.