concert 3084876 1280Od zawsze wszelkie wystąpienia publiczne kojarzą się ze strachem. Nieważne czy jesteś muzykiem, czy aktorem występującym przed publicznością – każdy jeden raz na scenie to duży niepokój. Jak sobie z nim poradzić?

Co robić aby, minimalizować stres na scenie?

Na pewno bardzo ważne jest rzetelne przygotowanie. Znajomość tekstów, układu, czy kolejności powtarzane wiele razy dodadzą Ci pewności siebie. Ważne będzie także dobre myślenie. Nie warto zmierzać również do perfekcji, o ile nawet zrobisz gdzieś błąd – nie zamartwiaj się, to się zdarza. Powinieneś jednakże mieć wiedzę, jak wydostać się w takiej chwili z kłopotu. Ważny jest również prawidłowy oddech.

Stres a suplementacja

Żeby nasz układ nerwowy funkcjonował poprawnie, czyli również łatwiej radził sobie ze stresem, warto zatroszczyć się o właściwą dietę. Warto mieć zaprzyjaźniony sklep z suplementami diety – aby móc otrzymać fachową informację co i jak powinno się przyjmować. Naturalne suplementy diety wzbogacą Twój organizm, co pozwoli łatwiej poradzić sobie w chwilach mniej komfortowych.

club 1869222 1280Aktywność na estradzie

Tancerzom, cyrkowcom i wszystkim innym artystycznym zawodom, które bezsprzecznie kojarzą się z ruchem, przyda się kolagen Arthro Complex – który nie tylko wspiera proces regeneracji stawów, ale jednocześnie wspomaga poprawną pracę układu ruchu. Przy cyklicznym wysiłku na estradzie wydaje się on być pomocny.

Samopoczucie każdego dnia

Powinno się również na co dzień zatroszczyć się profilaktycznie o swoje zdrowie i dobry stan całego organizmu. Dlatego warto zatroszczyć się o odpowiednią suplementację i dbać o dostarczanie regularnie minerałów. Potas, Sód, czy wapno suplement diety winien na co dzień zagościć w łazienkowej apteczce. Z pewnością oprócz ogólnych składników należy również pamiętać o takich, które wspierają cię w dolegliwościach jak np. suplementy na tarczycę.